Apartamento Lady Gaga 4Min Praia

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Apartamento Lady Gaga 4Min Praia Rio de Janeiro hotel bevindt zich in de nabijheid van het strand van Leme, gelegen op wandelafstand van circa 5 minuten.

Apartamento Lady Gaga 4Min Praia biedt gastenkamers met een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning.

Rainer's is op een steenworp afstand van Apartamento Lady Gaga 4Min Praia hotel.

Het hotel is in de wijk Leme op 4 km afstand van Praia Vermelha te vinden. De Atlantische Laan ligt op 17 minuten wandelen, terwijl Estação D Pedro II Central op op 20 minuten met de auto weg van het hotel is. Het bevindt zich op een klein stukje lopen van BRS 2 Belford Roxo busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Lady Gaga 4Min Praia Rio de Janeiro
Suh Leme 04 Studio Comfort
Mobiele prijsaanbieding

Suh Leme 04 Studio Comfort

7.9
Goed 53 beoordelingen
117 m van de accommodatie
USD 104 USD 94
per nacht
Refugio Familiar Com Vista Para O Mar
Mobiele prijsaanbieding

Refugio Familiar Com Vista Para O Mar

178 m van de accommodatie
USD 175 USD 158
per nacht
Amplo Ap De Frente Pro Mar, No Leme
Mobiele prijsaanbieding

Amplo Ap De Frente Pro Mar, No Leme

213 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • 🕌
      Welke bezienswaardigheden kunnen we niet ver van Apartamento Lady Gaga 4Min Praia hotel bezoeken?
      Gasten kunnen het strand van Leme bezoeken, gunstig gelegen 200 meter verder van Apartamento Lady Gaga 4Min Praia hotel en naar De Atlantische Laan, op 17 minuten lopen, gaan.
    • Ligt Apartamento Lady Gaga 4Min Praia hotel dicht bij de luchthaven?
      Apartamento Lady Gaga 4Min Praia hotel ligt binnen 10 km van de luchthaven Santos Dumont en kan worden bereikt met 15-minuten rijden.
    • Welke kamerfaciliteiten zijn er in dit hotel in Rio de Janeiro?
      Dit hotel in Rio de Janeiro omvat een flatscreen TV met satellietzenders in sommige kamers.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Lady Gaga 4Min Praia Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten